Milí naši klienti a priaznivci, čoskoro do našej svorky pribudne ďalší člen, tento krát dvojnohý. Preto bude náš hotel od 1. novembra v obmedzenej prevádzke. V prípade záujmu o naše služby Vás prosíme preveriť si dostupnosť termínov a obsadenosť hotela v čo najväčšom predstihu. Za pochopenie vopred ďakujeme

Vitajte na stránkach CREATIVE DOG

Ponúkame Vám široké spektrum služieb pre skvalitnenie života človeka so svojím psom a jeho okolím. Pomôžeme Vám Vášho psa naučiť základnej poslušnosti, pripraviť ho do bežného života či na skúšky. Postrážime ho počas vašej neprítomnosti a poskytneme mu nadštandardnú starostlivosť. V Harmónii, príjemnom prostredí Malých Karpát sa Váš pes bude cítiť ako na dovolenke a pritom nad nim bude ochranná ruka odborníka, kynológa. Preto sa nemusíte báť, že vášho miláčika príliš rozmaznáme, iba ak dlhými prechádzkami v nádhernej prírode na upätí Malých Karpát.

Záruka spokojnosti

Vďaka skúsenému tímu kynológov budete Vy a Váš pes v dobrých rukách odborníkov, ktorý Vám radi poradia a pomôžu na ceste k šťastnému životu Vášho psa. Vášho miláčika môžete sledovať na fotkách alebo videu, ktoré vám zašleme na e-mail alebo na našom facebooku.

Aktuality

02.02.2017 17:30
Počas jarných prázdnin v termíne 18. - 26. februára 2017 je náš hotel plne obsadený.
11.07.2016 23:49
V dňoch 5. 8. - 7. 8. 2016 a 9. 9. -11. 9. 2016 bude hotel pre psov zatvorený. Ďakujeme za pochopenie
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>